2 tipy na netradiční, praktický a vkusný dárek pro každou ženu

Rok utekl jako voda, Vánoce se blíží. První svíčku na adventním věnci zapálíme 27.11. a poté bude do Štědrého dne zbývat jen 25 dní. Pro milovníky adrenalinu je to dost času na nákup dárků pro celou rodinu. Pokud mačkanice a zběsilé pobíhání po obchodech nejsou nic pro vás, inspirujte se našimi 2 tipy a nakupte dárky pohodlně online.

Šikovný pomocník Nexon Pedi 5v1

Ženy si prostě nedají říct. I přes zdravotní rizika a fakt, že si při každém kroku ničí nohy, stále si každé ráno obouvají lodičky. Následkem je ztvrdlá kůže na patách, bolest a hlavně (mírně řečeno) nepěkný vzhled. Máte-li na seznamu lidí, které chcete potěšit vánočním dárkem právě takovou ženu, inspirujte se a pořiďte jí Nexon Pedi 5v1. Jedná se o elektrický pilník na paty, který současně funguje jako bruska na paty. Jeho vysoká efektivita je zaručena existencí hlavice s dvěma válečky. Ta zaručuje rychlé a šetrné odstranění ztvrdlé kůže i to, že pokožka je po proceduře hebká. Válečky jsou k dostání v provedení standardní a extra hrubé. Elektrický pilník na nohy má dobíjecí akumulátor, dá se použít kdekoliv. Užívání zpříjemní LED světlo, pomáhá zaměřit problematická místa.

Sníží dobu práce až na polovinu

Každá žena si neodpustí několik peprných slov ve chvíli, kdy před ní stojí povinnost umýt okna. Usnadněte jí to! S vánočním dárkem, díky kterému ušetří při mytí mnoho sil a času, jistě zabodujete. Nízkou cenu a současně vysokým výkonem těší vysavač na okna Nexon Window Cleaner. Okna myje rychle a bez námahy díky 27,5 cm dlouhé stírací ploše. Má nádobku na saponát a vodu. Práce s ním je snazší díky zabudovanému akumulátoru, protože při mytí nebudou obtěžovat kabely. Na jedno nabití vydrží až 30 minut, za tuto dobu se dá zvládnout umýt všechna okna i ve velkém domě.

S oběma dárky zabudujete! Koupíte je online na xantea.cz.

Categories:   Móda

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.