Balení a kompletaci zboží svěřte solidní externí firmě

Znáte to, zvláště před Vánoci vám jde hlava kolem z obrovského nárůstu zakázek a jednoduše nestíháte řešit vše okolo i s příslušnou administrativou. Trn z paty vám v tomto případě mohou vytrhnout specializovaní pracovníci, kteří plně ovládají technologie balení a kompletace zboží. Značně tím urychlíte celý svůj výrobní proces a následný prodej. Důležitá není ovšem pouze rychlost, ale i kvalita!

Moderní balicí stroje a technologie

Vyberte si firmu s nadstandardní nabídkou služeb v oblasti balení a kompletace zboží. V každém případě by měla disponovat špičkovým vybavením – balicími stroji a linkami, jež výrazně urychlují práci, například kvalitní kompletaci vašich vánočních balíčků. Adekvátně zabalené zboží zajišťuje snadnou manipulaci a zabraňuje poškozením výrobků při převážení. Obalové materiály by neměly být příliš nákladné, na druhou stranu by si měly podržet jistou míru odolnosti a firma by měla dbát na jejich šetrnost k životnímu prostředí. Solidní poskytovatel služeb v oblasti manipulace se zbožím vám zajistí veškeré balení výrobků na míru. Záleží na domluvě a množství služeb, které je ochoten poskytnout navíc. Například aktivní spolupráci s reklamní agenturou, sestavování reklamních stojanů, ale i nabídku balení celých vánočních setů a dárkových tašek, od vlastního návrhu po následnou realizaci.

Využijte služeb chráněné dílny

Komplexní služby v oblasti balení a kompletace výrobků nabízí chráněná dílna Probal Kladno a.s. Ta disponuje vlastními skladovacími a výrobními prostory o velikosti 5 000 m2. Kromě kompletace a balení zboží se neváhá podílet na propagaci klientů a prodejních akcích. Zajišťuje také vlastní dopravu zboží do svých pracovních prostor a zpět k zákazníkovi. Poskytuje potřebné obalové materiály, s nimiž pracuje, taktéž rozličné kartony. Chráněná dílna dodává i potřebné etikety a návody k použití u zboží, které to vyžaduje. Dlouhodobá spolupráce s firmou Probal Kladno a.s. vám přinese mnoho výhod a sváteční shon zvládnete levou zadní!

(PR)

Categories:   Tech

Comments

Sorry, comments are closed for this item.