Češi se online plateb nebojí – vědí, že jde o pohodlné řešení

Zatímco ještě před několika lety byli čeští zákazníci spíše konzervativní a preferovali dražší a méně komfortní metody typu dobírka, dnes se stále častěji přiklání k online platbám. Zdá se, že překonali prvotní obavy a dokáží rozeznat, kdy je platba kartou bezpečná. Pokud prodáváte zboží nebo poskytujete služby, které si lze objednat přes internet, měli byste zvážit integraci platební brány. Právě ta vám může výrazně zjednodušit podnikání a vašim zákazníkům život. V současné době se k tomuto způsobu placení přiklání nadpoloviční většina uživatelů internetu. Ale kterou platební bránu zvolit, aby byla bezpečná? Důležitá je také snadná implementace a v neposlední řadě příznivá cena.

Z výše zmíněných důvodů patří k nejoblíbenějším platebním bránám ThePay od společnosti ThePay.cz s.r.o., a to již od doby svého založení v roce 2011. Bezpečný systém využívají internetové obchody, poskytovatelé služeb a další projekty, které preferují přijímání plateb online. Platební brána ThePay sdružuje celkem 17 platebních metod včetně platby kartou.

Bezpečnost především

V souvislosti s platební bránou je nejdůležitější bezpečnost. ThePay má licenci pro platební styk od ČNB, pojištění vkladů do částky 100 000 EUR pro každého klienta, SSL certifikáty od ověřené autority a servery v nejlepším datacentru v ČR. A k tomu další kontrolní mechanizmy, díky kterým je systém maximálně bezpečný, a tedy i důvěryhodný.

Jednoduchá integrace

Implementace platební brány ThePay je snadná a pro šikovného programátora je otázkou několika hodin. Pokud si přesto nebudete vědět rady, pomohou vám odborníci z týmu ThePay.

S platební bránou ThePay je placení zboží i služeb velmi rychlé a naprosto bezproblémové. Nenechte si ujet vlak a implementujte systém dříve, než vám zákazníky odláká konkurence, která popularitu online plateb neignoruje .

(PR)

Categories:   Tech

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.