Dnes je začátek vašeho nového života. Nepromarněte ho!

Zdravý životní styl a péče o dobrou fyzickou kondici jsou stále důležitějšími životními hodnotami. Ani zdaleka se však netýkají pouze mladších věkových kategorií a ukazuje se, že starší jednotlivci chtějí být fit do vysokého věku. Neváhejte a vydejte se na cestu zdraví a aktivního životního stylu ještě dnes!

Neodkládejte začátek na neurčito!

Pokud máte v plánu začít s cvičením, během nebo úpravou jídelníčku, nikdy neodkládejte své rozhodnutí na neurčito. Může se totiž snadno stát, že nezačnete nikdy, případně si neustále stanovíte druhé a třetí a další šance, o kterých však předem víte, že je nevyužijete. Ve skutečnosti je to jednodušší než si myslíte, stačí, když si zajistíte multifunkční posilovací věže a věnujete 20-30 minut denně posilování tělesných partií. Protože tato zařízení zajišťují různé druhy pohybových aktivit, máte jistotu, že každé části těla se dostává zasloužená pozornost. Odměnou za těchto pár minut času vám bude nejen lepší fyzický stav, ale i pozitivnější psychické nastavení, způsobené uvolňováním endorfinů při pohybu. O vysněné postavě a vyformování problémových partií snad nemusíme ani mluvit.

Potřebujete pomoci s konkrétní partií?

Většina z nás by hned v tomto okamžiku dokázala pojmenovat tělesné partie, které jsou z hlediska nabírání na hmotnosti nejproblematičtější a zaslouží si nejvyšší míru pozornosti. U žen jde většinou o oblasti břicha a boků, které se dají snadno formovat pravidelným procvičováním torza a páteře. Co se týče oblasti zmíněných boků, formování stehen a úbytku hmotnosti v dolních partiích jsou v současnosti nejpoužívanější metodou oblíbené eliptické trenažéry, které kromě zmíněných oblastí mají i velmi silný potenciál při zlepšení celkového fyzického stavu a posílení kardiovaskulárního systému.

Strava je základ!

Na to vám bude klást důraz každý trenér, výživový poradce nebo zdravotnický specialista. Jedině správnou kombinací pohybu a úpravou stravovacího režimu dokážete skutečné zázraky dokonce i v kratším časovém režimu. Pokud vsadíte pouze na jednu nebo druhou oblast, výsledky, které dosáhnete, budou dočasné a brzy se vše vrátí do původního stavu. Úprava stravy je však důležitá i z jiného pohledu – platí totiž, že to, co přijímáme, bude brzy vidět i navenek. Především dámy bude určitě zajímat výsledek nedávné vědecké studie, který potvrdil, že vyvážená strava a kvalitní vlasová kosmetika dokáže již v průběhu prvního měsíce posílit vlasové vlákno až o 78% a tím snížit nadměrnou lámavost vlasů. Rovněž byl zaznamenán rapidní úbytek vypadávání vlasů a celkově hezčí, silnější a pevnější vzhled vlasů.

Odhodláváte se již déle udělat vážné rozhodnutí ohledně změny svého životního stylu a nastoupit cestu zdraví, vitality a přirozené krásy? Nečekejte na vhodný den, přestaňte odsunuvat rozhodnutí na „později“ a začněte ještě dnes. Dnes je totiž první den vašeho nového a lepšího života.

Categories:   Móda

Comments

Sorry, comments are closed for this item.