Dovolená v zemi slunce a flamenca

Léto klepe na dveře a nastává čas začít zařizovat dovolenou. Po mrazivé zimě se letos vydejte za teplem, do země, která sluncem a exotikou přímo čiší… Španělsko je právě takové, a vaše letošní dovolená ve Španělsku bude skutečně nezapomenutelný zážitek!

Vyberte si svůj kousek ráje

Španělsko je obrovská země s velmi rozmanitou kulturou i krajinou. Na dovolenou můžete zamířit do oblíbeného letoviska Costa Brava (neboli Divoké pobřeží) v Katalánsku na severu země, užít si překrásné Pobřeží pomerančového květu (Costa del Azahar) ve Valencii nebo se jet slunit na pláž Costa del Sol v Andalusii na samém jihu Španělska. Tento region na vás navíc díky své bohaté minulosti a řadě dochovaných arabských památek dýchne historií, kterou by bylo škoda neprozkoumat.

A toužíte-li po opravdovém spojení s mořem, vydejte se na španělské ostrovy ve Středozemním moři. Mallorca, Menorca či Ibiza, tam všude na vás čeká exotika a skutečně nezapomenutelná dovolená.

Dopřejte si komfort i poznání

Zpříjemněte si prázdninový pobyt programem all inclusive, v rámci kterého ochutnáte ty nejlepší speciality španělské kuchyně přímo ve svém hotelu, zapojte se do plážových aktivit nebo navštivte hotelové wellness.

A kromě toho se vydejte i za poznáním. Dovolená ve Španělsku vám přinese spoustu nových vědomostí a jedinečných zážitků při prohlídce úchvatných španělských měst a pamětihodností – ať už je to pulzující Barcelona či snivě orientální palác Alhambra v Granadě, po jejich návštěvě budeme mít ještě dlouho na co vzpomínat.

Exotika za rozumnou cenu

Cestování dnes není ani zdaleka tak nákladné, jak by se mohlo zdát. Stačí na to jít chytře. Díky srovnávači cen New Travel nebudete už nikdy platit za dovolenou zbytečně přemrštěné částky. V přehledném vyhledávači máte možnost vybrat si lokalitu i další specifikace a pak už jen srovnáváte nabídku a cenu jednotlivých zájezdů. Stačí pár kliknutí – a vaše vysněná dovolená se rázem stane realitou. Stačí jen sbalit kufry!

Categories:   Cestování

Comments

Sorry, comments are closed for this item.