Funkční a praktické sportovní dresy si zaslouží amatéři i profesionálové

Funkční oblečení pro sport je vedle dobrého zdravotního stavu a chuti sportovat nejdůležitější položkou sportovce. Nemusí se jednat o profesionály, i amatéři si zaslouží dobře padnoucí, savé a účelné dresy pro jednotlivé sportovní výkony a fyzickou aktivitu. Rozdílné dresy pro pohyb v hale i sport venku na hřišti vyžadují speciální střihy, materiály a konkrétní části oděvu. Fotbalové dresy jsou složeny z kolekce dresů, trenýrek a štulpen.

Fotbalové dresy pro týmy a jednotlivce

Střih oblečení pro fotbal by měl sportovci umožnit bezproblémový pohyb, má být dostatečně volný, aby jej neomezoval, ale ne natolik, aby jej protihráči mohli snadno zatáhnout. Materiály pro fotbalové dresy se volí takové, aby dobře sály pot, ale aby zase snadno nepromokly v případě hraní za deště. Vzhledem k tomu, že fotbalisté se častěji ušpiní než například boxeři či hráči ping-pongu, jsou i dresy vyrobeny z textilií, které jsou dobře pratelné.

Oblečení pro ženy, muže a děti

Na výběr jsou fotbalové dresy pro děti, mládež i dospělé. Speciální oblečení na fotbal je určeno dívkám a ženám, jiné je pro chlapce a muže. Na stránkách ddsport.cz jsou proto kategorie rozděleny podle pohlaví, věku a velikostí. Desítky různě barevných kolekcí a rozmanitých střihů dávají možnost volby mnoha amatérským i profesionálním klubům, které potřebují obnovit či nově vybavit svá mužstva. Internetový obchod nabízí kolekce dresů i jednotlivým zájemcům. Každá sportovní souprava byla navržena po pečlivé konzultaci se sportovci, proto se všechny dresy pyšní absolutní funkčností, viditelnými barevnými odstíny s variantami pro zvýraznění čísla a jména hráče, případně názvu klubu nebo sponzora.

Sportovní oděvy pro fotbalisty, brankáře, trenéry a rozhodčí

Při volbě fotbalového dresu nezapomeňte na trenýrky a štulpny. K dispozici jsou i speciální brankářské dresy, oblečení pro rozhodčí a trenéry, tréninkové oděvy a pořadatelské vesty. Rozlišovací dresy se zase hodí pro trénování jednoho týmu, jenž potřebuje při hře rozlišit spoluhráče a protihráče. Vybavení týmu fotbalovými dresy v jednotném stylu je jednoduché díky specializovanému e-shopu ddsport.cz.

Categories:   Móda

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.