I menší kuchyně si zaslouží elegantní posezení

Máte doma malou kuchyni a rádi byste v ní měli také posezení, aby tato místnost fungovala zároveň jako jídelna? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na moderní úspornou sedací soupravu, která se do této místnosti bude hodit. Že takové neexistují? Omyl! Na trhu lze najít spousty zajímavých variací, které se vyznačují maximálním pohodlím, stylem a schopností dokonale padnout do interiéru jakékoli kuchyně. Jak takové jídelní sety vybírat? To vám poradíme v následujících řádcích.

Jak by měl jídelní set do malé kuchyně vypadat?

Elegantní jídelní sety lze sehnat v mnoha různých variacích. Klasiku představují především rohové soupravy složené ze stolu a rohové sedačky. Ta se vyznačuje většinou dřevěnou konstrukcí a polstrováním. Výborné jsou ale i modely z masivního dřeva, jež je možné bez problémů přemisťovat dle potřeby. Masivní dřevo vypadá moc hezky. Co se týká stolů a malých jídelních setů, ty se vyznačují především ukotvením přímo v podlaze. Existuje ale i mnoho stolů přenosných.

Na materiálu záleží!

Nesmírně důležitá je volba materiálu, z něhož je kuchyňský nábytek vyroben. U jídelních stolů a židlí se vyplatí vybírat masivní dřevo, a to hned z několika důvodů. Tím prvním je bezesporu fakt, že se jedná o čistě přírodní materiál. Pokud si cokoli dřevěného dovezete domů, můžete si být jisti tím, že ucítíte přímo vůni lesa. Stejně tak se můžete spolehnout i na maximální výdrž masivu. Takový jídelní set vás dokáže bez větších problémů přežít. O nějakém vrzání a viklání nemůže být ani řeč. Jinak je samozřejmě možné volit i kov a dřevotřísku. Obojí se vyznačují nižší pořizovací cenou.

Nezapomínejte ani na funkční prvky

I jídelní set do malé kuchyně může být maximálně funkční. Jednak dokáže pojmout vcelku hodně lidí a jednak nabídne třeba i úložný prostor. Rohové sedací soupravy disponují prostorem pod sedáky, takže sem lze umístit drobné věci. Ať už se vám líbí jakýkoli nábytek do kuchyně, podívejte se do nabídky internetové galerie Dona-shop.cz a jistě si vyberete.

Categories:   Design

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.