Jak vybrat ten nejlepší dárek pro něj?

Vybrat ten správný dárek. To je dilema, kterou v posledních dnech řešili mnozí z nás při hledání nejlepšího dárku na svátek všech zamilovaných – Valentýn. Poradíme vám, jak se na podobné události připravit tak, abyste je zvládli bez problémů a především – k absolutní spokojenosti obdarovaného.

Říká se, že hledat dárek na poslední chvíli v časové tísni a stresu není tím nejlepším nápadem. Právě tehdy máme totiž sklon vybrat věci, na které bychom se jinak ani nepodívali. V takové situaci však platí, že lepší je mít v rukou alespoň něco, nežli přijít naprázdno.

Zatímco ženy jsou vděčnější objektem obdarování a v případě nouze můžete sáhnout po klasice jakou jsou květiny, čokoláda, parfém či kvalitní šátek, u mužů může být volba komplikovanější. Otázka tedy zní, jak vybrat nezapomenutelné dárky pro muže?

Buďte originální

Pokud je váš muž otevřený kreativním, originálním a nápaditým věcem, dobrou volbou může být vsadit na milé a zábavné dárky. Velmi oblíbené jsou například potisky spodního prádla, láhve oblíbeného alkoholu s jedinečným věnováním nebo hit posledních měsíců – smaltované cedule s nápisem. Mohou mít například podobu espézetky vozidla, označení ulic ve městě, nebo čísla domu. Můžete si ji zakoupit s již napsaným vtipným a trefným výrokem, nebo si můžete objednat vlastní text. Samozřejmě, v takovém případě je třeba myslet na dárek o něco dříve.

Dejte mu to, co má rád!

Pokud se budete držet jeho zálib a zájmů, nemůžete se nikdy splést. Neváhejte a zkuste ho překvapit něčím, po čem už dlouho touží. Šikovně to můžete zahrát i v případě, že s jeho zájmy ne zcela souhlasíte. Například, pokud má rád různé zbraně, můžete ho potěšit odbornou literaturou nebo návštěvou tematické výstavy. Takové dárky jsou pro muže cennější než jakékoliv drahé pozornosti. Jsou totiž důkazem, že jeho zálibám rozumíte a respektujete je. To si muži váží více, než cokoli jiného!

Každý den je příležitost k tomu, abychom obdarovali někoho, na kom nám záleží. Pokud se však blíží oficiální slavnostní termín nebo jiná významná událost, myslete na ni v předstihu. Dopřejte si dostatek času, abyste mohli vybrat skutečně ten nejlepší dárek. Nakonec, jak říká staré francouzské přísloví – každá skutečně dobrá věc potřebujete dostatek času.

Categories:   Zajímavosti

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.