Jak ještě výhodněji nakoupit na aliexpress.com?

Aliexpress je momentálně největším tržištěm světa, nachází se na něm více než 100 milionů produktů. Stačí se na stránky podívat a okamžitě vás pohltí svět výhodného nakupování všemožného zboží. Seženete zde oblečení, šperky, komponenty pro mobilní telefony, nábytek, hračky a mnoho dalšího za až bizardně nízké ceny. Každý den se v online prostředí Aliexpressu uskuteční statisíce obchodů. Zapojte se i vy, máme návod, jak ušetřit.

Jak nakupovat bezpečně?

Abyste mohli kupovat, musíte si vytvořit profil. Stačí zadat jen několik údajů a svět výhodných nákupů je váš. Dále už stačí jen procházet jednotlivé kategorie a vybírat. Zboží se dá hledat i podle názvu. Je lepší si jako výchozí jazyk ponechat angličtinu, protože překlad do češtiny není vždy přesný, takže byste nemuseli najít odpovídající zboží. Je výhodnější hledat nabídky, u kterých je uvedeno „Free shipping“. To znamená, že máte dopravu zdarma. Všechny věci mají svou stinnou stránku, www.aliexpress.com není výjimkou. Na zboží se zpravidla čeká, někdy je to až 6 týdnů.

Z nízkých cen se vám zamotá hlava hned 2x

Oblečení za cenu 100 Kč, krásná pouzdra na chytré telefony do 90 Kč, hračky od 50 Kč a další nízké ceny vám určitě zamotají hlavu a zlákají vás k nákupu. Než objednávku potvrdíte, zatočí se vám hlava ještě jednou. Díky tipli.cz se cena sníží. Tipli.cz je český portál, který vrací lidem peníze z nákupu. Jak získat zpět až 6 % z hodnoty zboží? Jděte na tiply.cz, registrujte se zde a přes odkaz přejděte na Aliexpress. Zde udělejte nákup. Moc dlouho ale neotálejte, aby nedošlo ke ztrátě spojení mezi oběma portály. Po uskutečnění nákupu vám bude vráceno na účet tipli.cz 6 % z nákupu. Obdobně to funguje i v případě dalších nákupů. Vyberte si libovolný další obchod na Tipli.cz a střádejte odměny. O vyplacení naspořených peněz lze požádat kdykoli (i když máte na účtu 1 Kč).

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.