Jižní Rakousko láká na ideální sněhové podmínky i v jarním období

Letošní zima, zdá se, nekončí. Především jižní Rakousko potěší všechny návštěvníky hor výtečnými sněhovými podmínkami. Sluncem zalité alpské vrcholky se v prodlužujících se dnech stávají oblíbeným cílem sportovních nadšenců i milovníků přírodních krás. Jarní sezona je v jižním Rakousku, a především v oblasti Nassfeld, okořeněna zlevněnými skipasy i doplňkovými službami za příznivější ceny než v hlavní sezoně. Nejmodernější areál rakouských Alp patří do top 10 rakouských středisek. Apartmány Nassfeld lákají nejen na prvotřídní služby v čarokrásném prostředí, ale i na přívětivé mimosezonní ceny. Prodloužená jarní sezona nikdy nebyla tak vydařená jako právě letos.

Nassfeld láká turisty, rodiny s dětmi i náročnější sportovce

Region Nassfeld-Pressegger See je ideálním prostředím pro strávení zimní i jarní dovolené, láká na prodloužené víkendy zvláště nyní ke konci zimy. Toto proslulé lyžařské území je vyhlášené nejen díky 110 kilometrům sjezdovek, ale vysoké pravděpodobnosti modré oblohy prozářené slunečním jasem, stejně jako absolutní hotelové vybavenosti a fungující infrastruktury. Díky poloze na hranici s Itálií je zde záruka až 300 slunečních dní v roce. Také turističtí nadšenci si tento region oblíbí i díky možnosti výletů do nedaleké Itálie. Region Nassfeld je zkrátka destinací, kde se nikdo nemůže nudit.

Nassfeld nabízí vysokou úroveň ubytování za rozumné ceny

Vyzdvihněme ojedinělé lákadlo, jež nabízí region Nassfeld. Apartmány a veškeré ubytování jsou na prvotřídní úrovni. Konkrétně Apartmány Nassfeld jsou příznivé pro návštěvníky z Čech, neboť obsluhující personál hovoří česky. Návštěvníci si mohou vybrat z 22 moderních apartmánů zařízených bezchybným vybavením. Pro hotelové hosty jsou k dispozici SaunaHaus i televize. Významnou výhodou ubytování BookNassfeld je poloha 300 metrů od sjezdovek.

Categories:   Cestování

Comments

Sorry, comments are closed for this item.