Klasické hodinky stále mají své kouzlo

Mít na ruce chytré hodinky je určitě fajn, ale má to i svá úskalí. Člověk musí neustále pamatovat na dobíjení baterie a také by měl počítat s tím, že nebude mít ani na chvíli klid. Hodinky budou totiž neustále připomínat nové zprávy, telefonáty. Většina modelů je navíc kvůli dotykovému displeji docela velká a ne na každé ruce vypadá velký ciferník tak elegantně. I to jsou nejspíš důvody, proč mnoho lidí stále nedá dopustit na klasické hodinky.

Své by o tom mohli vyprávět v Hodinářství Michal Matějka. Denně k nim do prodejny nebo na e-shop přichází zákazníci hledající elegantní dámské a pánské hodinky.

Na své hodinky by se člověk měl mít možnost spolehnout, což se o těch chytrých, které se třeba každé dva dny vybijí, říci nedá. Odborníci nedají dopustit na švýcarskou jemnou práci, nicméně oceňují se i značky z jiných zemí. Například hodinky Casio pochází z Japonska.

Nemusíte se o ně starat

Klasické hodinky jsou prakticky bezúdržbové. Jednou za několik let stačí vyměnit baterii, případně se koupí nový řemínek. Někdy lze nechat odborně vyměnit i prasklé sklíčko. Se spoustou vodotěsných modelů se můžete sprchovat, případně chodit plavat. Budou s vámi prostě za každých okolností.

Vypadají elegantně i po deseti letech

Hodinky vyrobené před deseti lety obstojí i v dnešní době. Trendy v této oblasti se totiž příliš nemění, materiály i barvy zůstávají vesměs stejné. Kvalitní ocel, titan, kůže, kevlar či aluminium budou vypadat dobře i po dlouhé době, zachovají si punc elegance a luxusu. Především dámy si mohou vybrat takový model, jenž bude zároveň i šperkem a pěkným módním doplňkem. Velkým hitem poslední doby jsou hodinky v barvě růžového zlata či s růžovými prvky. Takové jsou třeba hodinky Festina.

Hodinky jsou dlouhodobou investicí a doplňkem, který bude mít majitel u sebe ve všech možných důležitých životních chvílích. Proto je dobré si vybrat ty, co zaujmou na první pohled. Jaké to budou ve vašem případě?

(PR)

Categories:   Móda

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.