Na kolejích Apartman Student se bydlí moderně

Každý vysokoškolák, pokud nebydlí přímo ve městě, kam chodí do školy, stojí před náročnou volbou. Bydlet raději na kolejích, nebo si připlatit, sehnat pár kamarádů a pronajímat si byt? Většinou je ve hře cena, avšak i jiné faktory bývají rozhodující.

Bydlet na kolejích je fajn hlavně v prváku, abyste poznali své spolužáky či se něco přiučili od studentů vyšších ročníků. Jenže většinu nováčků odradí už první návštěva kolejí. Často jde o velmi staré budovy se společnými sprchami, v pokojích jsou pouze postele, skříň a stolek. To není příliš přitažlivé ubytování pro studenty. Ale jde to i jinak.

Nadstandardní ubytování v pražském Apartman Student

Ukázkovým příkladem, že je možné sehnat moderně zařízené koleje, je pražský Aparman Student. Nachází se v Praze Kunraticích v dobré lokalitě. Zastávka MHD a stanice metra jsou vzdálené jen pár minut chůze, kdo zatouží po relaxaci, může si udělat procházku do Kunratického lesa nebo vyblbnout se na koupališti Šeberák. V těsné blízkosti kolejí najdete i mnohé vnitřní aktivity na zimu. Jsou tady tenisové kurty, sauna, fotbalové hřiště, fitcentrum či solárium.

I pokoje připomínají spíš luxusní hotel. Mají tady dvoulůžkové, třílůžkové či čtyřlůžkové apartmány, takže spolubydlícím se nevyhnete, ale klasickým kolejím jsou na míle vzdálené. Na každém pokoji je televize, stůl, židle a skříňka pro každého studenta zvlášť. K pokojům přísluší vlastní sociální zařízení a lednička, balkon nebo terasa.

Pokoje jsou ještě volné

Kunratické koleje mají stále ještě volné studentské pokoje, takže pokud sháníte nadstandardní ubytování, neváhejte a rezervujte si pokoj online přes webové stránky apartmanstudent.cz. Na tom, z jaké jste školy, vůbec nezáleží, avšak počítejte s tím, že se budete nejčastěji potkávat se studenty VŠO, MUP, UNYP, či AAU.

Mimochodem součástí kolejí je i moc pěkný bar, kde se dají trávit večery se spolužáky.

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.