Kréta je mezi top dovolenkovými destinacemi pro léto 2017! Vyrazíte?

Začátek jara je nejlepší dobou, kdy si koupit letní dovolenou. Cestovní kanceláře nabízí first minute zájezdy, nabídka je široká a ceny se drží nízko. Letos je v kurzu řecká Kréta, která nabízí azurové moře v kombinaci s poznáváním starobylých památek. Inspirujte se a vyrazte letos na dovolenou snů.

Proč je Kréta č.1?

Kréta je ostrov, na kterém poznáte pravé Řecko. Nabízí pulzující turistická centra i místa, kde za celý den nepotkáte živáčka. Překvapí vás úchvatná scenérie pláží, dojme panenská příroda v zelených údolích a ohromí vysoká pohoří. Turisté sem míří za bujarým životem, odpočinkem a především za poznáním. Mezi nejnavštěvovanější ostrovy Řecka patří díky těmto památkám: minojský palác Knóssos, starověké město Chania, pevnost Frangokastello, přístav Rethymno a další.

Vyberte si a kupte co nejdříve

Aktuálně se prodávají zájezdy first minute Řecko na Krétu i za cenu 13 141 Kč. Jedná se o letecký zájezd na 8 dní s all inclusive, ceny zájezdů s polopenzí se pohybují okolo 9 500 Kč. Vyberete si z několika středisek, záleží jen na vás, který kout Kréty budete chtít poznat. Jednejte ale v dostatečném předstihu. Ty nejlepší zájezdy rychle mizí, čekat na last minute Řecko se nemusí vyplatit, protože bude nabídka hodně omezená.

Vsaďte na jistotu

Zájezdy na Krétu nabízí velké množství českých cestovních kanceláří, nabídky se liší i o tisíce korun. Jděte na to chytře a k vyhledání zájezdu použijte největší cenový srovnávač nabídek zájezdů od tuzemských cestovních kanceláří NewTravel.cz. Vyberete si rychle podle země, ceny, data odjezdu i typu zájezdu. Srovnávač zobrazí všechny aktuální nabídky, jednoduše si najdete tu nejlepší pro vás a poté budete přesměrováni přímo na stránky pořádající kanceláře a s ní vyřídíte veškeré formality. Poté už nezbývá než se těšit, jak si letos konečně užijete dovolenou snů!

(PR)

Categories:   Cestování

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.