Letní postava je výsledkem zimní přípravy!

To platí nejen v případě sportovců, ale každého, kdo se rok co rok urputně snaží, aby během letní dovolené vypadal co nejlépe.

Ženy někdy zvyknou žertem říkat, že hubnout do plavek musí začít již po vánoční štědré večeři. Je však skutečně potřeba trýznit své tělo drastickými dietami a úzkostlivým hlídáním kalorických tabulek? Odpověď zní ne! V současnosti máme k dispozici jednodušší a mnohem sofistikovanější možnosti formování postavy – jedním z nich jsou tablety k rychlejšímu úbytku hmotnosti.

Tabletky dokáží účinně blokovat vstřebávání tuků do organismu a ten tak tyto látky neukládá, ale bere si ze stravy jen to, co může okamžitě zpracovat a využít. Přestože je tato metoda hubnutí velmi oblíbená a velmi vyhledávaná, musí být doplněna správným stravováním a dostatkem pohybu. Jen takto můžete získat pevnou a štíhlou postavu, za kterou se na letní pláži, rozhodně nebudete stydět.

Zdraví s příjemným bonusem

Kromě preparátů, které jsou primárně určeny na úbytek hmotnosti, existují i ​​doplňky výživy, u nichž je ztráta kilogramů navíc příjemným sekundárním efektem. Jde například o přírodní zázrak goji berry, které jsou velmi účinným doplňkem stravy. Tyto pilulky jsou určeny na posílení imunity, odvádějí z těla toxické látky, působí jako antioxidanty a obsahují množství vitamínů a živin. Kromě toho však dokáží velmi dobře nastartovat metabolizmus, díky čemuž naše tělo dokáže rychleji spalovat kalorie. Kromě zdraví je tak štíhlá linie příjemným benefitem těchto pilulek, které jsou i na našem trhu stále oblíbenější.

Hubnout neznamená týrat své tělo ani se omezovat. Zapomeňte na vyhublý ideál krásy modelek předvádějících „ultra úzké“ topy pro ženy na modelingovém molu. Základem krásy je to, abyste se cítili sami se sebou dobře a spokojeně. Pokud jste se rozhodli, že do léta musíte nějaké to kilo shodit, jděte na to moudře a zejména zdravě. Nezapomínejte také, že základem vaší letní vysněné figury je začít v dostatečném předstihu. Mějte na paměti, že letná postava je výsledkem zimní přípravy!

Categories:   Jídlo, Móda, Zajímavosti

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.