Masivní dřevěná postel: Kvalita a pohodlí na prvním místě

Pohodový a ničím nerušený odpočinek je pro každého člověka nesmírně důležitý a fakticky nezbytný. Spojený jej máme především s kvalitní postelí. Jen si vzpomeňte, když dorazíte někam na dovolenou a čeká vás postel v ne zrovna utěšeném stavu s proleženou matrací. Člověku je pak docela smutno. Pokud i vy máte doma již starší postel, případně vybavujete novostavbu, vsaďte na takovou, která dokáže vydržet dlouhou dobu a bude vypadat skvěle. Ano, řeč je pochopitelně o té, jež je vyrobena z masivního dřeva.

Vydrží i psí kusy vašich dětí

Že máte poněkud více kilogramů a chcete spát bez jakýchkoli nežádoucích zvuků a rizika propadnutí postele? Pak se jednoznačně vyplatí právě masiv. Dřevo je bytelné, pevné a bez problémů umí odolat i většímu tlaku. Milostné hrátky, případné řádění vašich dětí a cokoli dalšího vydrží bez problémů a mnohdy dřevěná postel dokáže přečkat i několik generací. Důkazem budiž starší modely, jež mnohde stále fungují.

S důrazem na odpočinek v přirozeném prostředí

Jak je všeobecně známo, dřevo představuje čistě přírodní materiál, který se těží v lese. Vy se tak v ložnici obejdete bez ftalátů a jiných cizorodých látek, jež jsou bohužel dnes součástí spousty modelů vyrobených z dřevotřísky. Stejně tak se můžete spolehnout na antiseptické vlastnosti, jimiž postel ze dřeva disponuje. I alergik si bude pohodlně libovat v prostředí, kde mu nehrozí žádné nepříjemnosti.

Unikátní design nadchne

Moderní postele z masivu vypadají perfektně. Volit je možné ze spousty variací typických především neotřelým barevným odstínem. Světlá borovice, tmavé cizokrajné dřeviny anebo klasický dub. Je úplně jedno, jakou dřevinu zvolíte. Stejně tak se soustřeďte na konstrukci postele. Ta může disponovat předním nebo zadním čelem, úložným prostorem či jinými funkčními prvky. A kde si vybrat modely za rozumnou cenu? V eshopu Dona-shop.cz.

Categories:   Design

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.