Nechat Škodu bez servisu by byla škoda

Na Vysočině, tam se mají. Tam je o auta postaráno vzorně a stylově. Nikdo se tam nemusí bát, že by zůstal bez pomoci v jakékoli situaci. Nejsem sice z toho kraje, ale odvážím si zkušenost k nezaplacení. Někdy dálka nemusí být rozhodující – pro kvalitu je dobré obětovat nějaký ten kilometr navíc.

Když zůstanete viset na silnici, zrazeni svým vlastním vozem, a nemajíc tuchu, jak se dostat z bodu A do bodu B, pak modlitba nepomůže. Já dala na radu známého, který v Jihlavě bydlí, a proto se tam vyzná. Nelituji, záchrana se dostavila rychle, bez průtahů a všechno dobře dopadlo.

Autoservis na jedničku

Trochu v obavách volám firmu AUTO MÁCA Jihlava, protože vím, jak to chodí u nás: když je nejvíc potřebujete, nikdo nemá čas, všechna auta s techniky jsou v terénu a já nevím, co ještě. Na třetí zazvonění už mám ale šanci vysvětlit svůj problém se svou Fábií a během čtvrt hodiny sedím v servisu a žasnu.

Zatímco se starají o mou nečekanou poruchu, rozhlížím se a načítám informace. Tady to frčí. Máte-li Škodu, Seat či Fiat, pak vám přeje štěstí. Kompletní péče o vaše plechové miláčky může vypadat úplně jinak, než znám z upatlaných dílen, kde mají na všechno dost času.

Provádí zde záruční i pozáruční opravy výše jmenovaných značek, plus nově prý i servis pro Volkswagen. Plně je zajištěn prodej originálních i neoriginálních dílů a příslušenství, včetně prodeje a výměny pneumatik, montáže LPG a vůz vám dokonce i umyjí! A o 24hodinovém servisu s odtahovou službou už jsem se zmínila, ten mohu potvrdit a vychválit.

Bonus, který má grády

Jak se tak dívám, kdyby bylo nejhůř a mé auto už nevzkřísili, zoufat nemusím. AUTO MÁCA dokonce vozy i prodává! Nové či ojeté, v každém případě i prodej vozů zde pojali zodpovědně a nabízí komplet služby od pomoci s výběrem až po návrh financování. Že bych zavolala domů, že se nám Fábinka roznemohla a musela jsem pořídit nového člena rodiny?

(PR)

Categories:   Tech

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.