Oblečení je starost

Dokud bydlíte sami, s místem to jde. Většinou si vystačíte s jednou menší skříňkou a komodou. Pak si ale najdete někoho, s kým hodláte sdílet domácnost, a problém s prostorem je na světě. Máte najednou hromady oblečení a málo místa. Původní skříň s komodou už dávno nemají dostačující kapacitu. Pokud se vaše domácnost rozroste ještě o děti, množství oblíbeného oblečení může přerůst ve velký problém, který je nutné bezodkladně řešit. Nevěšte hlavu, takový horor to zase není, dnešní trh zaměřený na skříně do šatny je úžasně rozmanitý.

Výběr skříně do šatny

Pořízení nové šatní skříně je něco jako svátek. Ušetřili jste na ni, chcete ji, ale nevíte, jak ji vybrat. Protože je jasné, že jenom na vzhledu nezáleží, nechcete nic podcenit. A to je dobře. Správně zvolená šatní skříň vám poslouží mnoho let, její výběr je důležitý. Na velikost myslete už v první řadě. Máte-li dostatek prostoru, určitě zalovte v rybníku velkých a prostorných šatních skříní s úžasnou kapacitou. Pohodlně se do nich vejde vaše i partnerovo oblečení. Klasické nebo posuvné dveře? To je estetická i praktická otázka. Zatímco někomu se líbí vystouplé otevírací úchyty, někdo vyznává ladné a hladké povrchy. K variantě bez úchytů se dokonce musíte uchýlit v případě nedostatku místa. Posuvným otevíráním totiž ušetříte i několik desítek centimetrů mezi skříní a jiným nábytkem. Jako bonus získáte široké zrcadlo, jímž jsou posuvné šatní skříně často vybaveny. Barvu nechte až na konec. Výrobci většinou nabízejí jeden model v několika barvách a kombinacích.

Šatní skříně pro každého

Pokud si s výběrem skříně do šatny stále nevíte rady, jednou z možností je návštěva prověřeného obchodu http://www.dona-shop.cz/loznice/satni-skrine. Rozmanitý sortiment a férové ceny vám nákup nové šatní skříně jistě zpříjemní.

Categories:   Móda

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.