Oblečení v nadměrných velikostech může být stylové

Sháníte oblečení v nadměrných velikostech pro sebe nebo pro svého starého tatínka? Ať tak či tak, nejspíš víte, jaké je to utrpení. Na obchody v nákupních centrech rovnou zapomeňte, tam velikost S obleče sotva hubená třináctiletá holčička, největší XL možná padne průměrnému člověku. Jediným řešením jsou obchody specializující se na nadměrné velikosti.

Nakupovat v obchodech, kde nabízí oblečení v nadměrných velikostech, není nic, za co byste se měli stydět. Naopak je dost možné, že se tady budete cítit dobře, jelikož kolem vás nebudou žádné vyhublé reklamy na hlad. Problém je v tom, že ve většině měst se žádný takový obchod nenachází. Nezoufejte ovšem, protože i lidé silnější postavy mají šanci objednat si hezké oblečení přes internet.

Značková móda pro plnoštíhlé

Pro plnoštíhlé jsou k dispozici úplně stejně překrásné kousky jako pro vyhublé. Mnoho značek vyrábí oblečení ve velikostech 3XL, nebo dokonce 6XL – například Lonsdale, Slazenger, Pierre Cardin či Everlast. Výrobky těchto sportovních značek prodává český e-shop Big-boss.cz.

V nabídce e-shopu naleznete prakticky vše od spodního prádla přes trička až po bundy. Nechybí plavky, opasky, kalhoty či kraťasy. Přestože se jedná původně o e-shop s mužským oblečením, začínají přibývat i kousky pro dámy. A stojí za to. Člověk se tady oblékne od hlavy až k patě, za přijatelné ceny. Někdy se dají vychytat slevy až 70 %.

Malé velikosti tady nevedou, sortiment zahrnuje oblečení ve velikostech 2XL až 6XL (u ponožek EU 47 a více). Na webu je také uvedená tabulka s rozměry, aby každý zákazník přesně věděl, jaké číslo mu padne.

Nadstandardní služby

Nakupování na Big-boss.cz s sebou nese všechny výhody spojené s nákupy v e-shopech. K výběru je několik dopravců, všechno zboží je skladem, zásilka je expedována do 24 hodin. Samozřejmostí je možnost platby kartou, na účet či dobírkou.

To, že máte trochu plnější tvary, vás ještě nemusí omezovat v módě. Stačí najít správný obchod.

(PR)

Categories:   Móda

Comments

Sorry, comments are closed for this item.