Párty stany zachrání vaši zahradní akci

Snad všichni jsme už v životě zažili nějakou venkovní akci, kterou úplně zkazilo počasí. Mokré židle, bláto pod nohama a rozmočené papírové tácky prostě moc hezkou párty nevykouzlí. Jestli nechcete, aby vaše zahradní akce dopadla takhle, vyřešte to raději zastřešením.

Vhodný způsob pro ukrytí hostů v případě deště nabízí pergoly a zahradní altánky, jenže ne každý je má. A přesunout párty domů? To není příliš šťastné řešení. Pro pořádání akce venku jste jistě měli své důvody – ať už to bylo kvůli nepořádku, který se venku snadněji uklízí, či většímu prostoru. Takže jak odolávat dešti?

Zahradní párty stany se hodí do každé zahrady

Nejjednodušší řešení představují zahradní párty stany. Přes zimu je můžete mít složené v tašce někde na půdě nebo ve sklepě a při vhodné příležitosti je rozděláte. Díky tomu nebudou zbytečně zabírat místo na zahradě. Jelikož se dají sehnat i malé varianty (např. 3 × 3 metry), svou variantu si určitě vyberete i vy.

Pokud si pod pojmem párty stan představujete obrovský bílý stan, jaké jsou k vidění například na velkých svatbách a veletrzích, jste na omylu. Vaše zahradní vybavení může být podstatně skromnější a bílá barva také není podmínkou. Běžně seženete třeba modré, zelené, červené a pruhované stany.

Nepřidělávejte si zbytečně práci

Až si budete kupovat stan, informujte se nejdříve, jak se skládá. V praxi se totiž setkáte se dvěma variantami. Při té první musíte do sebe pospojovat trubky a pak na ně připevnit plachtu. Ve druhém případě postačí konstrukci roztáhnout (nic nespojujete, vše je spojené). Druhá volba je rozhodně snadnější a seženete ji pod názvem nůžkové stany.

Nezapomeňte popřemýšlet i o tom, zda budete chtít zakoupit boční stěny. Někdo se obejde bez nich, ovšem když prší, hodí se. Svůj stan si můžete přizpůsobit nejen velikostně, ale právě i počtem stěn nebo výzdobou. Perfektně vypadají třeba zavěšené světelné řetězy.

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.