Patnáctka nejlepších webů na nákupy do vašeho šatníku

Nebaví vás utrácet peníze v obchodech u nás? A koho ano. Vždyť pokaždé, co vyjedete za hranice, najdete stejné triko, džíny i boty ve stejném obchodě za mnohem míň peněz.

Problém českých poboček módních domů je především to, že je po nich neustálý hlad. Nepřijdete do H&M (které je mimochodem společně s Marks&Spencer v Británii považováno za obchod s naprosto základní nabídkou oblečení), aby v něm nebylo plno. Uličkami se protloukají studentky, matky s dětmi i starší dámy. U kabinek je vždycky fronta, u pokladny dvakrát větší. Nejhorší na tom je, že je tady plno i v době, kdy nejsou vůbec žádné slevy. Když se na to podíváme z čistě obchodního hlediska, proč by někdo zlevňoval?

A tak, pokud nemůžete žít bez H&M, Promod, Camaieu, C&A, Bershky, Reserved, Top Shop a dalších podobných módních domů, vypravujte se do nich jen v dobách slev. Jedině v tu dobu platíte za oblečení tolik, jako ženy v zahraničí během celého roku. A nebojte, slevy jsou tady co dva měsíce :).

Pokud chcete kvalitu, rozumnou cenu a originalitu, nabízíme vám patnáct nejlepších online shopů, kde nakoupíte z tepla domova.

Lodičky, baleríny, platformy

Utratit za boty majlant je dost jednoduché. Bot není nikdy dost a ať si říká kdo chce, co chce. Problém obchodů u nás je především nekvalitní zboží. Obuvnictví jako je Humanic nebo CCC jsou přesně ty typy obchodů, kde si sice vyberete, ale kam se taky za pár týdnů vracíte – s odrbanou špičkou, s ošoupaným podpatkem, s rozlepenou podrážkou. A za ty nervy při reklamaci to nestojí.

Pokud chcete investovat více peněz za kvalitu, vybírejte:

www.6pm.com

www.shoehunting.com

Tak dlouho s kabelkou chodit do práce, až se ucho utrhne…

Kde koupit kvalitní kabelku, která se neošoupe, neoloupe (pokud není kožená), neutrhne, neroztrhá uvnitř tak, že v ní postupně poztrácíte pár tužek, klíče i několik desítek korun? Těžko říct. My nakupujeme u Bati, v malých specializovaných prodejnách, kde si dávají záležet, a pak taky v jakýchkoliv obchodech, kde kabelky mají za přijatelnou cenu. Kabelky bereme jako spotřební zboží. Dnes koupím jednu, za pár týdnů další, do roka se obmění celý sortiment. A kdyby vydržela dýl?

Pokud chcete investovat více peněz za kvalitu, vybírejte:

www.zappos.com (psaníčka a malé kabelky od 50 dolarů)

www.ebags.com

www.handbaghaven.com

Obléct se online

No jo, co si budeme povídat. Zkoušet si kupu věcí v kabince je přece jen něco jiného. Na druhou stranu, vzpomeňte si na chvíle, kdy něco sháníte a převlíkání za plentou už úplně nenávidíte. A pak, když to všechno pěkně odzkoušíte, zaplatíte, v těch stejných šatech někoho druhý den potkáte. S naší nabídkou se vám to nemůže stát. Tak prohlížejte, vybírejte a kochejte se!

www.yoox.com (značkové boty Balenciaga od 160 euro, značkové šaty Prada od 280 euro)

www.net-a-porter.com

www.asos.com

www.shopstyle.com

www.lagarconne.com (velmi luxusní designérské kousky)

www.shopittome.com

shop.creaturesofcomfort.us

www.openceremony.us

www.shopbop.com

www.theoutnet.com

Categories:   Móda

Comments

Sorry, comments are closed for this item.