Potřebujete advokátní služby na špičkové úrovni? Obraťte se na právnickou firmu roku!

Hledáte experty napříč mnoha odvětvími práva a neradi byste při výběru šlápli vedle? Pak vám nezbude než vsadit na služby těch nejlepších advokátů, kteří si vysloužili titul právnické firmy roku. Nejedná se přitom o ojedinělé ocenění – advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný (AKCCS) zaznamenala již čtvrtý úspěch v řadě.

Advokátní kancelář se společenskou odpovědností

Prestižní ocenění Právnická firma roku v oblasti pro bono a společenské odpovědnosti uděluje společnost Epravo.cz. Do značné míry tak dokazuje, že advokátní kancelář míní svou filosofii vážně.

Pro bono je lat. zkratka sousloví pro bono publico a používá se v souvislosti s odbornou prací, kterou někdo vykonává dobrovolně nebo za symbolickou cenu jako službu pro veřejnost. AKCCS patří k průkopníkům a jasným lídrům tohoto oboru a věnuje značné úsilí nadačnímu fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND. Od roku 2009 bylo shromážděno již více než 35 milionů korun.

Aktivní účast advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný (AKCCS) dokládá fakt, že v nadačním fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND je prezidentem JUDr. Pavel Smutný. Ten podle svých slov pochopil ohromný potenciál, který dobře promyšlená a zorganizovaná podpora umění poskytuje.

Pro AKCSS byla společenská odpovědnost zásadní již od doby založení. V posledních letech navíc podporuje také podobně smýšlející kolegy. Za zmínku stojí například partnerství s Cen Pro bono & CSR 2016.

Ocenění v oblasti pro bono a společenské odpovědnosti však není jediné. Advokátní kancelář uspěla také v kategorii Veřejných zakázek.

O zakladateli Pavlu Smutném

AKCCS založil v roce 1993 JUDr. Pavel Smutný – známý český advokát, mecenáš a filantrop. Práva absolvoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Poté působil jako aspirant na katedře mezinárodního práva a po revoluci zastával pozici interního aspiranta na Ústavu státu a práva ČSAV. V současné době se věnuje především mezinárodním investičním vztahům a problematice obchodního práva.

Bližší informace o službách advokátní kanceláře najdete na www.akccs.cz.

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.