Přečtěte si hodnocení svého potenciálního zaměstnavatele

Přemýšlíte o změně zaměstnání a už máte v hledáčku jednu či dvě firmy, kde byste mohli najít dobré uplatnění? Před tím, než začnete zpracovávat životopis a motivační dopis, si o firmě raději něco přečtěte, abyste nakonec nebyli nepříjemně překvapení. O tom, jak to v konkrétním podniku chodí, vám nejvíce prozradí jeho současní nebo bývalí zaměstnanci.

Jestliže se chystáte započít kariéru v nové firmě, rozhodně by vám neměl uniknout portál VímVíc.cz. Většina lidí ho zná jako místo, kde najdete kvalitní online kurzy zaměřené na mnoho oblastí. To ale už není tak úplně pravda. Video kurzy zde sice stále jsou, ale najdete tu také nabídky práce, profily firem a jejich hodnocení.

Kompletní restart kariéry pod jednou střechou

VímVíc.cz vám zcela kompletně pomůže změnit váš pracovní život. Pomocí jejich video kurzů se naučíte novým dovednostem (programování, marketing nebo práce s kancelářským softwarem), v zajímavých článcích si přečtete, jak zabodovat s životopisem nebo při pracovním pohovoru, prostřednictvím inzerátu si najdete vhodnou práci a pak prozkoumáte profily firem, jež jste si vybrali. To je asi úplně nejužitečnější funkce celého portálu, jelikož nic podobného v takovém rozsahu nikde jinde v ČR neobjevíte.

Skutečně spolehlivé prověření zaměstnavatelů

Kdo by si přál pracovat ve firmě, kde panuje závist, není žádná možnost kariérního růstu, neexistuje svoboda v rozhodování, chybí transparentnost, dovolenou dostáváte příkazem. I toto jsou nevýhody, které lidé uvedli do hodnocení zaměstnavatele. Než někam nastoupíte, přečtěte si je, a pokud můžete svým názorem přispět, udělejte to. Pomůžete ostatním najít práci snů a konkrétnímu zaměstnavateli třeba otevřete oči a on pochopí, jak by se měl správně o své zaměstnance starat. S těmito vizemi portál VímVíc.cz funkci hodnocení zaměstnavatelů spouštěl.

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.