Problémy s erekcí – některé jdou řešit velmi snadno!

Podle výzkumu trpí lehčí či závažnější formou erektilní dysfunkce v České republice až 54 % mužů ve věkovém rozpětí 35 až 65 let. Ukazuje se, že problémy mají i mladší ročníky. Alarmující je, že pouze zlomek mužů se dokáže odhodlat, jít k lékaři a potíže řešit. Stud musí jít stranou, protože na vině může být i rakovina. Navíc – někdy stačí jen velmi málo a „mužská chlouba“ bude opět fungovat tak, jak má.

Kdy je nutné problém řešit?

O erektilní dysfunkci se hovoří ve chvíli, když opakovaně muž není schopen dosáhnout vyvrcholení při sexuálním styku. Nejčastěji mají muži problém s tím, že se penis ztopoří, jenže těsně před vyvrcholením či během styku „uvadne“. V horších případech se penis ani neztopoří. Muži většinou nepociťují žádnou bolest, takže svalují vše na nadměrnou únavu a o návštěvě lékaře nechtějí ani slyšet. Takové chování je krajně nezodpovědné, protože může jít o život. Pokud je příčinou rakovina prostaty, hlavní roli hraje čas. V počátečním stádiu se dá úspěšně léčit, rakovina v pokročilém stádiu končí fatálně!

Příčina jako banalita

Ve většině případů je příčina banální. Může to být například stres, který nedovolí dosáhnout vyvrcholení. V takovém případě pomůže klid a jako pomoc stačí přírodní afrodiziaka. Muži si často stěžují i na neuspokojení jejich tužeb. Zde se nabízí jednoduchá rada – je nutné si o všem promluvit s partnerkou a vnést do sexuálního života fantazii. Jsou-li příčinou nadměrná fyzická zátěž a únava, opět pomůže jedině klid.

A co doplňky stravy?

Kromě přírodních afrodiziak jsou oblíbené doplňky stravy. Pokud se pro ně rozhodnete, sledujte jejich složení. Zajímavý je doplněk Kamagra. V jeho obsahu se nachází látka Sildenafil, která působí na hladká svalová vlákna tak, že je uvolňuje. Díky tomu není při vzrušení přerušen přítok krve do penisu, což přispívá k dosažení vyvrcholení. Více se dozvíte na Kamagra prodej. Pokud se pro užívání doplňků stravy rozhodnete, svůj záměr konzultujte s lékařem.

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.