Reklamní agentura z Českých Budějovic

Reklamní agentura České Budějovice, taktéž nazývána „Karmášek“ je již 25 let k vašim službám. Spolehlivě vám poradí v oblasti reklamy a propagace včetně celkového zajištění kampaně. Vytváří grafické návrhy plné originality, a to v rozsahu od korporátní identity až po webové stránky. Poradenství této agentury je založené na bohatých zkušenostech s přípravou POS materiálů a in-store marketingem. Karmášek působí v grafickém studiu, fotoateliéru a tiskárně s ofsetovým i digitálním strojem.

Fotografický ateliér

Fotograf České Budějovice nabízí širokou škálu služeb. Každý si přijde na své ze soukromého i pracovního hlediska. V tomto ateliéru se věnují nejen portrétům, ale také marketingovým prostředkům v podobě reklamních, produktových či reportážních fotografií. Focení probíhá v interiéru i exteriéru, dle vaší volby. Veškeré fotografie jsou bohaté co se týče kvality, mají maximální ostrost, vyvážené barvy a samozřejmě vysoká rozlišení.

Tisk

Pokud potřebujete cokoliv vytisknout, vyhledejte si tisk České Budějovice. Právě zde si spolehlivě poradí s vytištěním nejrozšířenějších tiskovin včetně jejich zpracování. Tiskařské centrum vedle bohatých zkušeností disponuje i reprezentativním vybavením, a to čtyřbarevným ofsetovým tiskovým strojem Heidelberg pro formáty B2, plotrem Canon a digitální barevnou tiskárnou Konica Minolta.

Grafické studio

Grafické studio České Budějovice se vyjímá originalitou tiskových a prezenčních služeb. Svěřte se do rukou profesionálních grafiků. Ti pro vás navrhnou i zpracují jedinečnou vizuální prezentaci vaší firmy. Materiály je možné vyhotovit na míru pro každého. Ve studiu je kladen důraz na čitelnost, kvalitu a preciznost práce. Probíhá zde realizace výroby vizitek, hlavičkových papírů, katalogů, letáků, kalendářů i knih.

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.