Špičkové systémy pro řezání a ohýbání plechu

Vlastníte firmu, která se zabývá obráběním kovů. Pak jistě víte, že na prvním místě je přesnost, jež musí být kombinovaná a maximální rychlostí a efektivitou práce. Ta se odvíjí nejen od samotných pracovníků, ale především od kvality technického vybavení vaší společnosti. Jestliže máte pouze starší lisy a řezací systémy, s největší pravděpodobností nebude celkový výkon optimální. Právě proto se vyplatí vsadit na moderní přesná a rychlá zařízení. Že nevíte, kde takovéto přístroje nakupovat? Nevadí. Poradíme vám.

Vsaďte na spolehlivého partnera

Rozhodli jste se pro řezání laserem? Obraťte se na společnost Bystronic Czech Republic s.r.o. Ta vznikla již v roce 2007 a jedná se o pobočku Bystronic Laser AG. Firma sídlí v Brně a nabízí důmyslně řešené systémy pro opracování plechu. Mimo laserové řezání si u ní lze pořídit i řezání vodním paprskem a precizní ohraňovací lisy. Firma působící po celém světě má své sídlo v Niederönzu ve Švýcarsku a disponuje hustou sítí prodejních i servisních míst.

Řezání laserem je mnohostranné a efektivní

Je to právě řezání prostřednictvím laseru, které patří mezi nejmodernější metody tepelného oddělování plechů. Laserový paprsek je maximálně přesný, jelikož je zaostřen pomocí čočky do minimálního průměru. Tím je zajištěna vysoká výkonnost. Bystronic nabízí dva laserové zdroje, a to vláknový a CO₂ laser. 3D laserové řezání je mnohostranné. Využít jej lze jak na plechy, tak i na trubky, případně i silnější profily. Bez problémů řeže jak ocel, tak i hliník. Co se týká rozsahu tlouštěk, tak ten se pohybuje v rozmezí od 0,8 do 30 mm.

Precizní ohýbání plechů

Ploché ohýbání plechů je v mnoha firmách pracujících s kovem samozřejmostí. Ve výrobě přichází na řadu ihned po řezání. Zapotřebí jsou k němu ohraňovací lisy. Jejich součástí je nástroj ve tvaru klínu tlačící na obrobek směrem do otvoru odpovídajícímu tvarově písmenu V. Obrobek je následně ohnut do potřebného úhlu. Bystronic nabízí i možnost dvoubodového ohýbání.

(PR)

Categories:   Tech

Comments

Sorry, comments are closed for this item.