Na společnou cestu životem jen to nezapomenutelné

To je vždycky velká a zodpovědná starost, vybrat svatební dar. Nikdo z nás tím asi neprochází s lehkou hlavou, protože takový dárek musí ohromit, oslovit, potěšit, rozesmát či dojmout a hlavně: být použitelný na věčné časy a nikdy jinak. Tahle symbolika už zamotala hlavu stovkám z nás.

Nejdřív člověk přemýšlí, co by tak potěšilo jeho a co rozhodně ne. Tím ale veškerá inspirace vadne a venku zrovna tak leje. Psa by nevyhnal a my abychom lítali po okrese a hledali to pravé ořechové, co se zapíše do dějin. Tak to ani náhodou, už si nemusíme dělat násilí. Takový nákup si můžeme i užít!

V pohodlíčku, v bačkorách

Internet je prostě skvělý vynález, to bez řečí. Když vychytáme kde hledat a kde ne, je to v kapse záhy. Já když potřebuji něco fakt TOP, najdu si e-shop Dárkoviny.cz, kde za mě zatím vyřešili i ty nejkrkolomnější příležitosti k obdarovávání. Je totiž naprosto famózní, když novomanželata překvapíte něčím originálním.

Svatební dar je prostě svatební dar, všichni si asi představí krabici s mašlí a tečka. Nevěsta se zářícíma očima rozvazuje tu mašli, ženich trhá papír a zvědavě nakukuje – že by mixér? Ale v krabici je ještě spousta dalších krabiček, neméně hezky nazdobených v hedvábném papíru s mašlemi.

A v tom je to kouzlo okamžiku, protože co škatulka, to podařený dáreček. A další a další! Záleží na vaší fantazii a na zdravotním stavu peněženky, ale za rozumný obnos můžete vyrobit svatební dar ala dvacet v jednom, ani nemrknete.

Společně je někdy dvojnásob

No podívejte se na to logicky: pro dva lidi jeden dárek? Zdá se to někomu spravedlivé? Žehličku užije víceméně nevěsta a pilu zase novopečený manžel. Kombinace vtipných a nápaditých drobností zaměstná, zabaví a potěší oba dva najednou plus svatebčany na hostině. „Zabít dvě mouchy jednou ranou“ zní v souvislosti se svatbou možná trochu morbidně, ale uznejte sami – můžete udělat líp, než že sjednotíte kvalitu s kvantitou?

Categories:   Zajímavosti

Tags:  ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.