Staňte se novou tváří v českobudějovickém týmu realitních makléřů!

Hledáte pracovní příležitost v Jihočeském kraji? Máte zájem o zaměstnání s flexibilní pracovní dobou? Chcete mít práci, za kterou jsou vidět hmatatelné výsledky? Jste komunikativní, máte předpoklady uplatnit se ve sféře obchodu a rádi se učíte novým věcem? Vyberte si firmu, která vám umožní neustále růst. Pomáhejte klientům najít bydlení snů a těšte se z benefitů, které práce realitního makléře přináší. Královské reality jsou českobudějovická pobočka makléřské skupiny Home 4 People a. s. a právě nyní hledají posily!

Požadavky na uchazeče o zaměstnání

Zájemce o pozici realitního makléře musí disponovat živnostenským oprávněním, mít vyvinutý smysl pro obchod a výborné komunikační dovednosti. Aktivní přístup k práci, chuť dosáhnout úspěchu a vynikajících výsledků, vypilovaný time management a zájem o celoživotní vzdělávání jsou samozřejmostí, stejně tak nadšené zaujetí pro svět realit. Zkušenosti v obchodní branži a realitách budou pro vás velkou výhodou, ale ne nutnou podmínkou přijetí.

Výhody, které Královské reality nabízí

Realitní kancelář Královské reality, která se nachází v Českých Budějovicích, a vystupuje pod taktovkou Home 4 People a. s., je součástí Národního Realitního Holdingu a. s. a členem Realitní komory České republiky. Rozhodnete-li se stát se posilou makléřského týmu, čekají vás nadstandardní provize v celkové výši až 81 % a firemní benefity v podobě služebního automobilu, výhodného telefonního tarifu a dalšího vzdělávání zdarma. Práce je časově flexibilní, jen na vás záleží, jak bude vypadat váš týdenní harmonogram. Noví realitní makléři podstoupí řadu užitečných školení zdarma a získají vysoce ceněné certifikáty, které je osvědčí jako profesionály v oboru.

V případě zájmu o pozici kontaktujte Královské reality prostřednictvím Lukáše Krále na telefonním čísle: 777 028 190; nebo na emailu: kral@home4people.cz.

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.