Unikátní koncept kurzů EnglishStay je konečně v ČR!

Bez angličtiny se brzy ztratíte. Pomaličku se přesouvá do běžné konverzace v češtině, za hranicemi ČR se bez ní neobejdete. Základ máte, jenže nemluvíte a slovíčka se vytrácí? Nebo mluvíte a potřebujete se ještě více zdokonalit? S netradičním konceptem výuky boduje EnglishStay. Za jeden týden se posunete o velký kus vpřed!

Více než 90 % účastníků má jasno – je to plynulejší!

ENGLISHstay je název pro speciální kurz angličtiny, který efektem ve velké míře převyšuje výsledky klasických kurzů i výuku ve škole. Jedná se o intenzivní jazykový pobyt, za který neutratíte moc a máte jistotu, že se v mluveném projevu dostanete o několik levelů výše. Trvá týden. Zdá se vám to jako krátká doba? Nikoliv, protože během kurzu budete mluvit výhradně anglicky, a to až 70 hodin. Kurzy angličtiny mají vysokou efektivitu hlavně díky tomu, že studenti komunikují s rodilými mluvčími. Ideální volbou jsou kurzy ENGLISHstay pro každého. Hojně je využívají například lékaři, právníci, podnikatelé, ale i studenti či cestovatelé. Pozitivní vliv takto koncipovaného kurzu potvrzují zkušenosti účastníků. Více než 90 % z nich na sobě zpozorovalo, že se jejich mluvený projev mnohonásobně zlepšil. Považují ho za plynulejší a současně si pochvalují rozšíření slovní zásoby. Na kurzech díky individuálnímu přístupu rodilých mluvčích panuje přátelská atmosféra, nikdo nebazíruje na papouškování slov, na správné gramatice, prostě se mluví a mluví. To, jak používat slovosled, jaké je vhodné slovo apod., už přichází de facto samo.

Varianty šité na míru

Jazykové kurzy angličtiny ENGLISHstay existují v několika podobách. Oblíbený je například program Mluvím málo a chci víc. Je určen pro 2 účastníky, aby v sobě měli vzájemnou podporu. Potřebujete se zdokonalit v angličtině kvůli práci? Volte program Chci mluvit PROFI. Bližší informace o kurzech, ceny a další informace najdete na englishstay.cz.

Motto ENGLISHstay je „Rozvážeme Vám jazyk“, kdy toho využijete vy?

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.