Vpusťte do svého šatníku pohodlnou eleganci na léto

Letní sezóna se nezadržitelně blíží a každý ženský šatník potřebuje oživit svěžími novými kousky, ze kterých se můžete během celého léta těšit.

Pokud už vám přišla výplata za tento měsíc, je čas doplnit svůj šatník o nějaké nové kousky na léto. Zavolejte kamarádku a vyrazte společně do města. A pokud nemáte čas chodit po obchodech a raději si vybíráte oblečení z pohodlí domova, nyní je ten správný čas začít prohledávat internet, aby vám nevyprodali přímo před nosem ty nejlepší letní věci.

Jakmile se počasí umoudří, můžete odložit kabáty a bundy do skříně. Rána i večery však bývají chladné ještě i začátkem léta, takže je užitečné mít něco, co vás zahřeje. Nové módní kolekce již nyní rozvířily vody ve světě obchodů s oblečením, proto netřeba dlouho váhat. Každá žena má své oblíbené obchody či butiky, ale pěkné a hlavně originální věci se dají najít i v inernetovú e-shopech.

Ať už sháníte ideální oblečení do práce nebo na volný čas, někdy dokážete najít i takové kousky, které jsou vhodné pro různé příležitosti a můžete je nosit třeba i každý den. Jedna věc je totiž pěkná halenka nebo tričko, ale důležité je také to, co je na ní. V kabátě by vám bylo příliš teplo, ale když zafouká chladnější vítr, je příjemné obléci si na sebe nějakou druhou vrstvu oblečení. V poslední době jsou velmi oblíbené stylové tuniky a kardigany, které se dají nosit v podstatě celoročně, ale právě v létě, kdy už nenosíte kabáty, nejvíce vyniknou. A co je na tom nejlepší, dají se perfektně kombinovat k ostatnímu oblečení a vašemu vzhledu dodají ten pravý styl. Seženete elegantnější i sportovnější kusy, které dokáží ozvláštnit i všední outfit. Dnes už máme naštěstí tolik možností, že si každá z nás může vybrat přesně takové, po jakých touží. A můžete je nosit oblečené i k džínám, což je pro pocit pohodlí velká výhoda.

Když se řekne mikina, většina z nás si představí sportovní oblečení, které se využívá zejména ve volném čase a při sportování. Pokud však nechodíte do práce vysloveně ve stylu „bussiness look“, možná byste mohli občas provětrat i mikinu. V obchodech s módou totiž najdete i elegantní dámské mikiny, takže i tento kus funkčního oděvu bude vhodným společníkem nejen pro volný čas, cestování a do školy, ale některé ženy je mohou využít i v zaměstnání. Určitě by neměly chybět v žádném šatníku, protože jsou velmi univerzální a každá žena si pro ně dokáže najít příležitost, byť i když půjde do kina nebo na nákupy. I žena v mikině může vypadat jako dáma.

Když se obléknete ve stylu pohodlné elegance, stačí už jen doladit něco, čím vyhovíte vašim nohám, aby se cítili jako v bavlnce. Mohou to být boty na podpatku, ale i nízké, sportovnější i elegantnější. Kdo si jednou koupil extra pohodlné Rieker boty, už nebude chtít jiné, a tak bychom mohli pokračovat i s jinými příklady, kdy si žena ráda vybírá i podle značky, se kterou byla spokojená. Není nad boty, ve kterých je radost chodit, když vám neudělají otlaky ani po delším chození a i po čase vypadají stále dobře a nerozpadnou se po jednom létě. No léto je celkově na boty poměrně náročné. V zimě nosíme kozačky, ale v létě? Sandály, tenisky, lodičky, ale ani baleríny nemohou u žádné ženy chybět. To dokáže sice udělat vítr v peněžence, ale když víte nakupovat výhodně a když nakupujete postupně, nezruinuje vás to a budete mít vždy něco hezké, co si obujete, když někam půjdete. Některé univerzálnější boty se dají zkombinovat s více druhy oblečení, takže to může být v podstatě zcela jednoduché.

A protože kromě plavců, instruktorů a instruktorek plavání a plavčíků do práce asi nikdo nechodí v plavkách, je třeba myslet i na ostatní podstatné části oděvu. Před novou sezonou šatník přece potřebuje obnovit. Kromě toho radost vždy udělá nějaké tričko nebo tílko, které se během léta sejdou jako sůl a když budete chodit po ulicích, sluníčko vás v nich může jemně opálit. Na volný čas, i do práce, jsou skvělé šaty a vzdušné sukně, ale i krátké kalhoty, hlavně když teploty sahají opravdu vysoko. A třeba se připravit i na čas letních dovolených, během kterých budete potřebovat zase zejména ty plavky. A nejkrásnější z nich můžete najít v obchodech již v těchto dnech, protože i obchody se připravují na léto, tak jako i vy.

Categories:   Móda

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.