Vybavujeme obývací pokoj nábytkem

Už vás nudí váš starý obývací pokoj, nebo vám z nějakého důvodu nevyhovuje funkčně, popřípadě se vám nelíbí jeho vzhled? Změňte ho. Zaměřte se především na nový nábytek – sedací soupravu a obývací stěnu. Tvoří základ celého interiéru.

Sedací soupravy

Sedací souprava je hlavním prvkem místnosti. Proto ji vybírejte pečlivě. Měla by být funkční a zároveň designově pozvednout interiér. Začněme praktickou stránkou. Promyslete její velikost (s ohledem na členy domácnosti i prostorové možnosti), jestli má být rozkládací, mít úložné prostory atd.

Design sedačky ovlivňuje potah. Zvolíte koženku, kůži či textilii? I zde je však třeba myslet nejen na to, co se vám líbí, ale také na to, co bude vhodné právě do vaší domácnosti, např. máte-li psa, nebude vhodná kůže.

Sedací soupravy se vyrábí v různém barevném provedení. V neposlední řadě zvažte, jestli pro vás bude vhodná klasická či rohová sedačka.

Obývací stěny

Nepodceňujte ani volbu obývací stěny. V současné době je trendem spíše jednoduchý a funkční nábytek. Místnost si zachová prostor a vzdušnost. Kolik místa by vám měla zabírat obývací stěna, záleží na vašich prostorových možnostech, ale i na tom, jestli máte dostatečné úložné prostory jinde.

Obývací stěny se vyrábí v různých designových provedeních. Dbejte na to, aby nábytek ladil se sedací soupravou a dalším vybavením místnosti. Také si rozmyslete, z jakého materiálu by měl nábytek být.

Tip na nákup nábytku nejen do obývacího pokoje

I vy si chcete vyměnit nábytek v obývacím pokoji a hledáte vhodného prodejce? Prodej nábytku vám nabízí Nabytek-bazar-rautner.cz. Najdete zde rozmanité „kusy“, u kterých vás zaujmou především zajímavé ceny a potěší vás i velký výběr. Co se nejvíce bude hodit do vašeho obývacího pokoje?

Web se nezaměřuje pouze na prodej sedacích souprav či na obývací stěny prodej, ale najdete tu rovněž další vybavení do obýváku, dále pak do kuchyní, jídelen, ložnice a další zboží. Najděte si veškerý nábytek na jednom místě.

(PR)

Categories:   Design

Comments

Sorry, comments are closed for this item.