Na vyklízení bytů, sklepů i kanceláří je ideální pozvat si odborné stěhovací služby

Vyhoření, vykradení, nebo stěhování? Kdo v životě zakusil alespoň jeden z vyjmenovaných zážitků, rozhodně by si vybral stěhování. Ovšem takové transporty nábytku, nádobí, květin, knihoven, spisů a cenností se můžou stát noční můrou. Ideální je pozvat si na tuto nepříjemnou, leč nezbytnou činnost odborníky na slovo vzaté. Kvalitní stěhovací služby poskytuje renomovaná pražská společnost disponující dostatečně velkými přepravními vozy a pracovníky s letitými zkušenostmi.

Stěhování bytů, firem, kanceláří a vyklízení sklepů za přijatelné ceny

Společnost Pražské stěhovací služby poskytuje servis jednotlivcům, kteří buď z nedostatku času, nebo kapacit nemohou svůj majetek transportovat sami. Tyto stěhovací služby bývají nejlevnější a pro zákazníka i pracovníky nejjednodušší, finančně a časově nejméně náročné. Ke stěhování je potřeba jedna osoba a jedna dodávka. Za levné stěhování klient platí pouhých sedm set korun na hodinu. V případě transportu více předmětů, které se vejdou do dodávky, ale díky svým rozměrům a hmotnosti potřebují k přepravě dvě osoby, zájemci zaplatí minimálně 800 korun za hodinu.

Přeprava stěhovaných předmětů v ČR a zahraničí

Nejnákladnější stěhování, na nějž jsou potřeba tři stěhováci a nákladní automobil, připadá pochopitelně na přemísťování rozměrných věcí. I v tomto případě vychází stěhování levně, platí se 1100 Kč/hod. Veškeré poskytované stěhovací služby jsou jištěny pojistkou až do výše pěti milionu korun s platností po celé Evropě. Zákazníci si můžou objednat jakékoliv stěhování bytů, kanceláří, firem, vyklízení sklepů, půdních prostorů i přepravu objemných těles.

Stěhovací služby zahrnují transport nejen po Praze, ale i celé republice i do zahraničí

Nabídka společnosti Pražské stěhovací služby se nezaměřuje jenom na pražské klienty požadující levné stěhování. Přeprava menších i objemných transportů je možná jak po celé České republice, tak do zahraničí. Aby byl výčet poskytovaných služeb úplný, je třeba zmínit i možnost skladování vystěhovaného majetku ve speciálních úložných prostorech. Tato skladiště jsou pro klienty otevřená non-stop, tedy sedm dní v týdnu po 24 hodin. Zákazníci můžou využít krátkodobé i déletrvající uskladnění.

(PR)

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.