Využijte nejrychlejší zastřešení vašich podnikatelských aktivit

Poohlížíte se po zastřešení vašich podnikatelských aktivit, ale stále jste ještě nenalezli vhodné řešení? Existuje jich mnoho. Liší se v mnoha ohledech a jsou různě nákladné. Ovšem ne každé vám může vyhovovat. Pokud ale hledáte rychlé, úsporné a levné, pak byste měli zaměřit svůj zrak na textilní haly od firmy POLAK CZ, s.r.o. Využití mají například pro pokrytí skladů, hangárů, jízdáren, zemědělských budov, sportovních hal, ale třeba i pro velkou letní svatbu.

O kvalitu není nouze

Nemusíte mít strach, že by dlouho nevydržely. Haly jsou pokryté vysoce odolnými PES tkaninami, které patří do normované kategorizace. To znamená, že se jedná o těžko hořlavý stavební materiál. Velké plus je také fakt, že samotná životnost činí minimálně 10 let. Není tedy důvod se něčeho obávat.

Snadná konstrukce nabízí nevídané možnosti

Zcela typické pro tyto haly je snadná montáž. Ve velmi krátké době je můžete nejen složit, ale i rozebrat či přemístit. Nepotřebují ani nějaké speciální základy. Postavit je lze na jakékoli zpevněné ploše, tudíž vám odpadá starost navíc. Samotná pevnost konstrukce je dána systémem ocelových příhradových rámů. Ty jsou pak vzájemně propojeny fixačními ztužidly.

Zapomeňte na nevzhlednou barevnost stavby

Nemusíte vlastnit klasickou šedou stavbu. Pomocí konfigurátoru barev si lze vybrat přesně tu, která se vám bude líbit. Na výběr máte z široké palety barevných odstínů. Textilní hala už nemusí být zcela obyčejná, ale například v provedení, jenž bude úzce souviset s vaší firmou. Tuto skutečnost ocení mnoho podnikatelů.

Volte firmu, která je na trhu řadu let

Jak jsme již zmiňovali, společnost POLAK CZ, s.r.o. má právě ve své nabídce vysoce kvalitní textilní haly. Působí na trhu již řadu let a má za sebou spoustu odborně provedených instalací té nejvyšší kvality. Neváhejte ani vteřinu, jedná se o naprosto bezúdržbový provoz, který vás bude stát naprosté minimum. Posuňte tedy vaše podnikání na novou úroveň s textilními halami.

(PR)

Categories:   Tech

Comments

Sorry, comments are closed for this item.