Zapomeňte na záněty a užijte si léto

Dvě třetiny českých žen trápí problémy v podobě nepříjemných výtoků, bolestí při pohlavním styku, svědění, pocity suchosti a mnoho dalších projevů, které vznikají jako následek narušené mikroflóry v pochvě.

Výše uvedené problémy mohou postihnout ženy bez ohledu na věk, zda jsou v produktivním věku nebo mají po menopauze. Vhodnou prevencí pro všechny ženy jsou probiotické tampóny a intimní krém ellen.

Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel, které okamžitě pracují, takže vám poskytnou úlevu od svědění či pocitu suchosti. Rovněž vytváří zdravé prostředí pro přirozenou mikroflóru. Udržuje sliznici vlhkou, navodí vám pocit svěžesti po celý den.

Probiotický krém ellen obsahuje kmen mléčných bakterií, které přirozeně posilují mikroflóru a postarají se o obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry. Krém je schopen zmírňovat projevy jako svědění, štípání a nepříjemné podráždění takřka okamžitě. Je třeba také dodržovat hygienu, nenosit těsné prádlo a lycrové kalhotky vyměnit za ty ze 100% bavlny, rovněž se vyhněte tangám.

Probiotické tampóny ellen jsou další variantou, jak se chránit před poševními záněty. Obsahují stejný patentovanou směs lactobacilů jako intimní krém ellen. Jsou vhodné jako prevence pro všechny menstruující ženy, tampóny je možné používat také dlouhodobě. Patentovaná směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje vlivem tělesného tepla. Laktobacily zlepšují přirozenou obranyschopnost proti urogenitálním infekcím. Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání i na letní dovolené, pak kombinujte krém i tampony ellen.

Které kmeny probiotických bakterií jsou pro ženy vhodné?

Patentovaná kombinace kmenů LN® (Lacto Naturel®)
probiotických bakterií obsahuje pečlivě vybrané tři kmeny laktobacilů, které jsou nejčastěji přítomny ve zdravé vaginální mikroflóře:

Lactobacillus fermentum (LN99)
Lactobacillus rhamnosus (LN113)
Lactobacillus gasseri (LN40)

Lacto Naturel® (LN®) podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu. Udržuje nejen jeho zdravou mikroflóru, ale i potřebnou hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí.

LN® probiotické bakterie byly izolované z vaginální mikroflóry zdravých žen na Univerzitě Lund ve Švédsku.

LN® probiotické bakterie jsou klinicky ověřené pro:

bezpečné užití
snížení vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění
posílení přirozené vaginální flóry

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.