Zateplovací systémy se společností Horňák strojní omítání

V poslední době se hodně mluví o úspoře energie. Není divu, že na toto téma se tolik diskutuje. Energie se neustále zdražuje, a to znamená i vyšší náklady na vytápění u rodinného domu nebo bytu. Při tomto neustálém zdražování je jisté, že společnosti zabývající se touto problematikou nutí k myšlence, kde a jakým způsobem ušetřit finance na vytápění. Na trhu se pohybuje řada společností, je ovšem nutno podotknout, že jejich kvality jsou velmi rozdílné. Jihočeská společnost je nicméně etablovaná na trhu řadu let a vybudovala si silné jméno.

Zateplovací systémy CEMIX se můžou pyšnit oceněním

Zateplovací systémy CEMIX, jimiž se rozumí komplexní sestava jednotlivých dílců, vytváří určitý celek obvodového pláště domu. Tímto systémem zajistíte pro vaši domácnost příjemné klima a teplotu dle vašich potřeb. Tento systém obdržel oficiální ocenění jako výrobek roku 2012.

Dvojvrstvé omítky štukové mají řadu výhod

Pokud budete vyhledávat omítky České Budějovice, narazíte také na fakt, že firma Horňák realizuje dvojvrstvé omítky štukové. Tento způsob je velice kvalitativní. A to jak po stránce používaného materiálu, tak i po stránce rovinnosti a kvality samotných omítek.

Nabídka různých profilů je velice široká

Zateplování budov České Budějovice má v nabídce širokou škálu omítkářských profilů. Stojí za to zmínit především rohové omítkové, dilatační a ukončovací profily. Rohové omítkové profily jsou charakterizovány jako hladké a částečně děrované stavební profily. Vyráběny jsou v různých rozměrech z pozinkovaného plechu. Dilatační se používají především u vnitřních omítek a garantují přesné, kolmé a rovné ukončení. Ukončovací pak mají využití u vnitřních profilů a fungují jako ohraničení vůči ostatním stavebním dílům v celkové ploše zdiva.

(PR)

Categories:   Tech

Comments

Sorry, comments are closed for this item.