V zimě exotický Egypt nadchne příjemným počasím

V České republice začíná panovat pochmurné počasí, přičemž rtuť teploměru klesá k nulové hranici. Nicméně neodkladně se blížící zimní období si můžete příjemně zpestřit dovolenou v exotické destinaci. A ideální volbou je například Egypt, od jehož prázdných písečných pláží vás dělí čtyřhodinový let.

Velice oblíbeným přímořským letoviskem se stala Hurghada, která se vyznačuje širokým spektrem služeb všeho druhu. Těšit se můžete také na čistou vodu a nádherné písčité pláže. Hurghada nezklame ani historiky, neboť je posetá mnoha významnými památkami. A zkrátka nepřijdou ani příznivci potápění či surfování. Určitě vás potěší, že v tomto městě panuje po celý rok počasí vhodné ke koupání.

Hurghada je turistické centrum, které se pyšní několika kilometry písčitých pláží. Ačkoliv Rudé moře je po celý rok příjemně teplé, je velice slané, a proto spousta hotelových resortů disponuje i vlastními bazény.

Pokud budete vyhledávat zájezdy Hurghada, nabídne se vám nespočetné množství ubytovacích zařízení. I čtyřhvězdičkové či pětihvězdičkové hotely vás vyjdou poměrně levně, a tak si můžete za málo peněz dopřát poměrně hodně luxusu.

Jaké atrakce Hurghada nabízí?

Určitě vás nepřekvapí, že zájezdy do Egypta jsou pořádané právě do této destinace. Hurghada je totiž ideálním bodem pro poznávací zájezdy, přičemž turisté odsud míří na výlet do hlavního města. V Káhiře se mohou těšit na pyramidy, které se staly jakýmsi symbolem celé země. A rozhodně byste neměli zapomenout na sfingu v Gíze či archeologickou oblast Sakkára. V centru Káhiry se nachází Egyptské muzeum, které vám přiblíží historii Egypta.

Pokud vás láká dovolená v Egyptu, můžete si vyhledat zájezdy prostřednictvím portálu NewTravel.cz. Ve své podstatě se jedná o srovnávač cen zájezdů, a tak se můžete těšit na atraktivní nabídky. Stačí si vybrat destinaci, nemusí se jednat pouze o Egypt, a vycestovat za hranice naší republiky.

Categories:   Cestování

Tags:  , ,

Comments

Sorry, comments are closed for this item.