Zpracování účetnictví se vyplatí přenechat profesionálům

Jako podnikatelé či živnostníci jistě dobře víte, že důležitou součástí chodu firmy je také poctivé vedení účetnictví, respektive daňové evidence. Jedině tak se můžete vyhnout sankcím ze strany státních orgánů, tedy zejména finančního úřadu.

Daně jsou problémem pro celou řadu firem

Špatně vedené účetnictví bývá častým problémem hlavně u firem, které se jej snaží vést samy, aniž by přitom zaměstnávaly vystudované odborníky. Stejně tak mnozí živnostníci podceňují závažnost vedení daňové evidence, jež nahradila takzvané jednoduché účetnictví. Výsledkem jsou pokuty a penále v řádech až desítek, ba dokonce stovek tisíc korun. Mohou být pro některé méně zajištěné společnosti a podnikatele likvidační.

Absenci vlastního účetního vyřeší spolupráce s externí firmou

Právě z těchto důvodů je vždy lepší se obrátit na zkušené profesionály. Nemáte-li vlastního zaměstnance, který bude účetnictví spravovat, stačí se jednoduše obrátit na externí účetní firmu.

Zpracování účetnictví externí společností je dobrým řešením. Pomůže vám s veškerou administrativou, vypracuje potřebná daňová přiznání, a to vždy k termínu, kdy je nutné je odevzdávat.

Profitas nabízí komplexní služby v oblasti účetnictví a daní

Obrátit se lze na společnost Profitas. Má v oboru mnohaleté zkušenosti, v jejích řadách pracuje několik zaměstnanců, kteří mají potřebné ekonomické vzdělání.

Kromě samotného vedení a zpracovávání daní nabízí i možnost daňového poradenství, na jehož základě se dají najít možnosti, jak uplatnit nejrůznější slevy a odpočty na daních.

Dále firma zajišťuje audity. Zejména velkým společnostem přispívají k zefektivnění jejich činnosti a nalezení rezerv v hospodaření. V neposlední řadě vás pak Profitas zastoupí při jednání s finančním úřadem a dalšími orgány státní správy.

Categories:   Zajímavosti

Comments

Sorry, comments are closed for this item.