Zvažte to s VÁHY-JAS s.r.o.!

Nejdůležitější vlastností u průmyslových a silničních vah je jejich naprostá spolehlivost. A kdo by vám ji dokázal zaručit lépe než společnost, která patří již téměř třicet let ke špičce svého oboru! V malém městě Svitavy se nachází firma založená skupinou specialistů na výrobu a opravy vah, v jejíž nabídce najdete ten pravý přístroj, ať už podnikáte v automobilovém, stavebním, potravinářském, zemědělském, farmaceutickém, chemickém či jiném oboru.

Šetřete na správném místě

Pořizovací cena průmyslových vah není zrovna nejnižší, proto byste se měli pídit po kvalitě. Tu vám zaručí jedině nákup přímo u výrobce. Pouze tak budete mít také možnost nechat si vyrobit automobilové mostové a silniční váhy přímo na míru. Zkušený výrobce, který se vyzná ve svém oboru, vám navíc může poskytnout neocenitelnou radu při výběru nejvhodnějšího typu váhy a její váživosti pro vaše účely. Samozřejmostí je komfort v podobě záručního i pozáručního servisu.

Na velikosti záleží

Zdaleka ne všichni výrobci jsou schopni vyhovět požadavkům, hledáte-li rozměrnější váhy. V JASu není délka problém. Společnost se zabývá výrobou automobilových vah od 4 m do 18 m s váživostí až 60 t. Pokud vám ani to nepostačí, vyrobí vám váhu přesně dle vašich požadavků. S průmyslovou vahou od VÁHY-JAS, kde vám vyjdou zcela vstříc, získáte to nejlepší pro vaše podnikání.

Koupě váhy je jen prvním krokem

Nic nevydrží na věky, dokonce ani ten nejkvalitnější přístroj. Na to byste měli myslet již při pořizování průmyslové váhy a obrátit se na firmu, která nejen zprostředkovává prodej, ale dokáže také zajistit veškerý servis, jenž její výrobky vyžadují. VÁHY-JAS s.r.o. vám poskytne jistotu v podobě záručního i pozáručního servisu, ani to však není vše. Zabývá se výrobou, prodejem, kalibrací, opravami a cejchováním širokého spektra vah: silničních, průmyslových, mostových, automobilových i jeřábových, a to elektronického i mechanického typu. Taková koupě se vším všudy se už opravdu vyplatí!

Categories:   Tech

Tags:  

Comments

Sorry, comments are closed for this item.